English Language Institute

Jesteśmy nowoczesną szkołą uczącą żywego, nowoczesnego języka angielskiego.

Nauka w ELI odbywa się w oparciu o innowacyjną metodę nauczania  „Student-Centered-Instruction” (SCI), która łamie wszelkie zasady tradycyjnego i biernego sposobu nauczania, popularnego i stosowanego w większości szkół językowych. Wychodzimy naprzeciw współczesnym wymaganiom osób pragnących, aby nauka angielskiego była nie tylko szybka, efektywna i skuteczna, ale przede wszystkim trwała. Kładziemy duży nacisk na to, by mówienie było płynne i naturalne. Dzięki temu, nasi uczniowie potrafią w pełni świadomie, pewnie i naturalnie posługiwać się językiem angielskim.

 Jesteśmy więcej niż tylko native speaker ’ami – jesteśmy doświadczonymi i wykształconymi nauczycielami.

Mamy świadomość tego, że nasza wiedza i rola jako nauczycieli języka obcego  jest niezbędna do Waszego sukcesu osobistego i zawodowego. Właśnie dlatego projektujemy własne materiały szkoleniowe, indywidualnie dostosowane do Waszych potrzeb.

Bazując na naszym doświadczeniu, jesteśmy przekonani, że język i jego kultura nie mogą być przedmiotem nauczania w hermetycznym środowisku, zamkniętym w murach sali lekcyjnej. Dlatego spotkania z naszymi nauczycielami odbywają się przede wszystkim (zazwyczaj w 75%) w naturalnym i rzeczywistym otoczeniu, w kawiarniach, restauracjach, pubach, muzeach czy parkach. Nasi native speaker’s wychodzą poza utarte schematy, bariery i ograniczenia zamkniętych sal wykładowych.

Dzięki temu nasi uczniowie wyjątkowo szybko przełamują barierę związana z mówieniem w języku angielskim. Dokładamy wszelkich starań aby Wasza reakcja na niespodziewaną sytuację była szybka, a mówienie stało się intuicyjne.